Cемінар керівників

4 березня керівники загальноосвітніх шкіл району стали учасниками навчально – практичного семінару за темою «Формування стійкого інтересу учнів до навчання в умовах функціонування профільної школи», який проходив на базі Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Колодько Олег Сергійович, директор цієї школи, ознайомив колег з досвідом роботи педагогічного колективу по створенню оптимальних умов для розвитку здібностей і потреб учнів старшої профільної школи. Особливості просвітницької, діагностичної, консультативної та корекційно – розвивальної діяльності на основі врахування інтересів, нахилів та здібностей учнів у школі висвітлила у своїй доповіді практичний психолог школи Геращенко Людмила Миколаївна. Одним із завдань навчально – практичного семінару було формування професійних навичок аналізу уроку з позицій компетентнісного підходу. Директори шкіл відвідали урок біології у 11 класі, який провела Моісеєнко Ірина Миколаївна, та здійснили оцінювання рівня проведення уроку за моделлю комплексної оцінки уроку. Учасники семінару високо оцінили науково - методичний рівень проведення уроку, відмітили високий ступінь розвитку загальнопредметних компетентностей одинадцятикласників. Під час обміну думками щодо організації профільного навчання в умовах сільського району керівники навчальних закладів позитивно висловилися щодо впровадження дистанційної форми у профільному навчанні, ширшого використання можливостей освітнього округу.
Створено 14.03.14
Альбом школи