Відкриття І табірної зміни в ОТ "Берізка", 2013 рік

19 червня 2013 року відбулося урочисте відкриття І табірної тематичної зміни "Повір у себе!" в оздоровчому таборі "Берізка", на якому були присутні почесні гості: заступник голови Золочівської районної державної адміністрації Н.Зашаловська, начальник відділу освіти Н.Оберемок, головні спеціалісти відділу освіти.173 дитини пільгових категорій Харківської області будуть оздоровлюватися в таборі протягом 21 дня.Для повноцінного відпочинку, зміцнення здоров'я дітей організовано 5-разове харчування, складено план фізкультурно-оздоровчих та культурно-масових заходів. З дітьми працюватимуть досвідчені педагогічні та медичні працівники, кухарі , обслуговуючий персонал.Заплановано екскурсії до КЗ "Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди", історико-краєзнавчого музею смт Золочів.Фотоматеріали із заходу знаходяться в фотоальбомах сайту.
Створено 20.06.13
Альбом школи