"Олімпійське лелеченя 2016"

З 23 по 30 вересня 2016 року в с.Пущя Водиця Київської обл. (МДЦ «Артек») пройшли фінальні Всеукраїнські змагання «Олімпійське лелеченя», що відбуваються під егідою Національного Олімпійського комітету України. Харківську обл. представляли учні 6-7 класів Золочівської ЗОШ №3 (керівники: Стогній О.І. та Коваль К.А.). Вперше виступаючи на цих змаганнях наші учні посіли загальне 20 місце серед 25 команд з усих областей України. Організатори змагань підготували дуже цікаву програму, після змагань, кожного дня, юні «олімпійці» зустрічались з знаменитими українськими спортсменами, чемпіонами, призерами та фіналістами Олімпійських ігор (Лілією Підкопаєвою, Оленою Пахольчик, Георгієм Дзантарією, Дмитром Митрофановим, Анною Безсоновою, Юлією Прокопчук, Яною Шемякіною, Оленою Говоровою, Вікторією Терещук, Валеріем Андрійцевим, Катериною Садурською, Оленою Петровою). Хочеться подякувати колективу ЗОШ №3 (директор Світлична В.М.) за підготовку до змагань. Особлива подяка Харківській філії НОКу та її секретарю – Христоєву Віктору Анатолійовичу, без його активного сприяння команда району не змогла б взяти участь в змаганнях.
Створено 26.10.16
Альбом школи