19 бер. 2018

Турнір з міні – футболу

На базі будинку дитячої та юнацької творчості та КЗ «Золочівська ЗОШ №2» пройшов чотирнадцятий раз поспіль турнір з міні – футболу серед команд ветеранів спорту пам'яті Віктора Михайловича Клименка за підтримки Золочівської районної державної адміністрації, Золочівської районної ради, Золочівської селищної ради, відділу освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації.
12 бер. 2018

Змагання з волейболу

Спортивно-налаштовані жінки Золочівського району відсвяткували Міжнародний жіночий День – 8 березня, прийнявши участь в районних змаганнях з волейболу.
3 бер. 2018

Олімпіади

Закінчився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. У цьому навчальному році команди учнів району взяли участь у 13 із 16 олімпіад і вибороли 16 призових місць у 8 олімпіадах, що на 3 перемоги більше, ніж у минулому році. Вітаємо переможців та висловлюємо подяку вчителям, що їх підготували.
26 лют. 2018

РМО вихователів різновікових груп та музичних керівників

21 лютого 2018 року в Золочівському ДНЗ № 3 відбулося районне методичне об`єднання вихователів різновікових груп та музичних керівників на тему: «Виховання поваги, любові до рідного краю як одна із складових національної свідомості у дошкільнят».
26 лют. 2018

Показ корекційного підгрупового заняття з дітьми старшого дошкільного віку на базі Золочівського ДНЗ (ясел-садка) №1

22 лютого 2018 року, на базі Золочівського ДНЗ (ясел-садка) №1, було проведено методичне об’єднання для вихователів закладів дошкільної освіти Золочівського району
23 лют. 2018

Засідання РМО завідувачів ДНЗ

23 лютого 2018 року на базі Золочівського ДНЗ (ясел-садка) №1 відбулось засідання методичного об`єднання завідувачів дошкільних навчальних закладів Золочівського району.
20 лют. 2018

Засідання РМО вихователів дошкільних груп.

20 лютого 2018 року на базі Світличанського ДНЗ відбулося районне методичне об`єднання вихователів дошкільних груп за темою «Розвиток комунікативно-мовленнєвих навичок дошкільників як умова успішного становлення особистості».
20 лют. 2018

РМО вчителів «Захисту Вітчизни»

19 лютого, на базі Удянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Угловського М.М. відбулося РМО вчителів «Захисту Вітчизни». Урок з предмета показав вчитель Гусєв А.В.Темою уроку було : Виконання військового вітання, вихід із строю та підхід до начальника. Учні показали свої навички та вміння на високому рівні.
17 лют. 2018

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

17 лютого , в суботу, на базі Золочівської гімназії №1 розпочалося підвищення кваліфікації педагогічних працівників за напрямом: «Особливості організації освітнього процесу у 1-му класі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти». В навчанні взяли участь заступники директорів з НВР та вчителі, які в 2018-2019 навчальному році будуть працювати в 1-х класах.
16 лют. 2018

Семінар "Розвиток літературних творчих здібностей" в Золочівському ДНЗ №2

16 лютого 2018 року в Золочівському дошкільному закладі № 2 відбулося засідання слухачів гуртка «Розвиток літературних творчих здібностей засобами фольклору» (керівник – вихователь Балюк С.Р.)