30 трав. 2018

Обласний фестиваль «добрих практик»

Уперше в Харківській області за ініціативи Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» відбувся обласний фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують».
29 трав. 2018

Відпочинок дітей

29 травня розпочали роботу 15 таборів відпочинку з денним перебуванням дітей на базі закладів освіти. На базі Золочівської дитячо-юнацької спортивної школи організована робота табору з тематичною зміною для спортсменів. Термін роботи закладів з 29.05.2018р. по 15.06.2018р. В таборах відпочиває 1455 дітей.
23 трав. 2018

«Приз відкриття футбольного сезону 2018 року на Золочівщині»

На районному стадіоні «Колос» відбулися фінальні ігри на «Приз відкриття футбольного сезону 2018 року на Золочівщині»
20 трав. 2018

Обласна Спартакіада

На базі ДЮСШ «ХТЗ» відбулася обласна Спартакіада з видів спорту серед держслужбовців. Змагання пройшли у п'яти видах спорту: волейбол. міні-футбол, шашки, шахи, настільний теніс. В
17 трав. 2018

Виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»

15 – 16 травня 2018 року відбулася п’ятдесят перша обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: підвищення якості фізико-математичної освіти через формування активного навчального простору».
17 трав. 2018

З Днем Вишиванки

ВИШИВАНКА – національна святиня, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь-зв’язок, що не переривається віками. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію. Вона – символ здоров’я і краси, щасливої долі і родинної пам’яті, любові і вірності..
16 трав. 2018

Чемпіонат та Кубок України з велосипедного спорту

Вітаємо Золочівських велосипедисток з черговими перемогами на Чемпіонаті та Кубку України з велосипедного спорту - маунтінбайк, який нещодавно пройшов в м.Суми.
10 трав. 2018

Кубок України серед юнаків та дівчат з велосипедного туризму

У період з 4 по 7 травня 2018 року у наймолодшому місті України – Бучі (Київська область) відбулися змагання Кубка України серед юнаків та дівчат з велосипедного туризму. Україну представляли 21 команда з 12 областей (більше 150 учасників). Юні спортсмени змагалися на чотирьох класичних дистанціях: фігурному водінні велосипеда, тріалі, велосипедному кросі і раллі (дистанція 30 км у молодшої вікової групи та 44 км – у старшої).
3 трав. 2018

Тиждень безпеки в Золочівському ДНЗ №3

В період з 23.04.18р. по 27.04.18р. в Золочівському ДНЗ №3 проведено Тиждень безпеки дитини.
2 трав. 2018

Тиждень безпеки дитини в Золочівському ДНЗ № 2

З 23 по 27 квітня у Золочівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) № 2 пройшов Тиждень безпеки дитини.