Відкриття ІІІ табірної зміни

6 серп. 2012

5 серпня 2012 року в оздоровчому таборі "Берізка" відбулося урочисте відкриття ІІІ табірної зміни, яка є тематичною і називається "Національні візерунки". В таборі відпочивають і оздоровлюються обдаровані діти: учасники ансамблю пісні і танцю "Армения" при Харківській обласній громадській організації "Вірменська національна община", учасники ансамблю "Аракс" при Харківській обласній громадській організації "Вірменська національна міська громада", діти з культурних центрів азербайджанської та грузинської общин.

Начальник відділу освіти Н.Оберемок привітала дітей з відкриттям зміни та побажала їм змістовно відпочити, набратися сили, здоров'я та знайти нових друзів. Від  керівництва району усім вихованцям були вручені подарунки - м'які іграшки. Після лінійки діти та вихователі представили усім присутнім святкову концертну програму. Увечері було запалено табірне вогнище і відбулася святкова дискотека.