Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Національна дитяча гаряча лінія

Кубок України серед юнаків та дівчат з велосипедного туризму

10 трав. 2018
У період з 4 по 7 травня 2018 року у наймолодшому місті України – Бучі (Київська область) відбулися змагання Кубка України серед юнаків та дівчат з велосипедного туризму. Україну представляли 21 команда з 12 областей (більше 150 учасників). Юні спортсмени змагалися на чотирьох класичних дистанціях: фігурному водінні велосипеда, тріалі, велосипедному кросі і раллі (дистанція 30 км у молодшої вікової групи та 44 км – у старшої).

У період з 4 по 7 травня 2018 року у наймолодшому місті України – Бучі (Київська область) відбулися змагання Кубка України серед юнаків та дівчат з велосипедного туризму. Україну представляли 21 команда з 12 областей (більше 150 учасників). Юні спортсмени змагалися на чотирьох класичних дистанціях: фігурному водінні велосипеда, тріалі, велосипедному кросі і раллі (дистанція 30 км у молодшої вікової групи та 44 км – у старшої). Харківську область представляли юні спортсмени із Золочівського, Нововодолазького та Красноградського районів ( 24 учасника).  В перший день змагань команди Харківської області (старша і молодша) перемогли на комплексній дистанції, а друга (молодша команда) посіла друге місце. В особистому заліку наші спортсмени вибороли більшість призових місць як в трьох окремих дисциплінах так і в загальному заліку комплексної дистанції. На дистанції велораллі старша команда Харківської області у нелегкій боротьбі з сильними командами Вінницької, Волинської, Сумської, Полтавської, Луганської областей змогла зберегти лідируючу позицію і у підсумку стала переможницею Кубка України, а молодша команда у загальному заліку стали срібними призерами. За підсумками змагань Головна Суддівська Колегія визнала рівень підготовки юних велосипедистів Харківщини найвищим в Україні. Всі наші спортсмени були нагороджені грамотами Українського Державного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. Велосипедисти Золочівщини в цілому вибороли 26 призових місць. Харківську область від нашого району представляли вихованці БДЮТ- Веретільник Дмитро, Артеменко Євген, Сентюров Максим ( учні КЗ «Золочівська ЗОШ №2), Олійник Данііл, Бестер Анна, Юрченко Вікторія ( учні Золочівської ЗОШ №3), Сухар Андрій, Бабенко Вадим, Тесленко Владислав (Золочівської гімназія №1). Вітаємо наших велосипедистів та тренерів Касян І.І. та Олійник З.І. з успішним виступом на Кубку України.