Тиждень безпеки в Золочівському ДНЗ №3

3 трав. 2018
В період з 23.04.18р. по 27.04.18р. в Золочівському ДНЗ №3 проведено Тиждень безпеки дитини.

На виконання наказу № 12 від 02.01.2018р. Золочівського ДНЗ№3 «Про організацію та проведення Тижня безпеки дитини» з 23.04.18р. по 27.04.18р. в закладі проведено Тиждень безпеки дитини. Мета проведення Тижня безпеки дитини — поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку вмінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Під час Тижня безпеки дитини проведено:

- роботу з дітьми і батьками на закріплення знань з тем: «Азбука автомобільних доріг», «Вогонь наш друг, вогонь наш ворог», «Школа екстремальних ситуацій», «У природи є різна погода», «Правила поводження на воді»;

- бесіди, заняття, читання літератури, перегляд мультфільмів;

- рухливі та дидактичні ігри; - спортивні розваги «Юні автолюбителі», «Тілі-бім, тілі-бім – загасимо кицькин дім», «У Сонечка в гостях», «Рятівники»;

- гру-драматизацію «Добро-зло»;

- конкурс дитячих малюнків на тему «Його величність сірничок»;

- бесіди з батьками «Навчайтедітей правилам поведінки на вулицях, дорогах», «Електроприлади. Небезпека для дітей»;

- оформлено стенд «Батьки пам’ятайте».

27.04.2018р. проведено підсумкове музично-спортивне свято «Сильними зростаємо – перешкоди подолаємо!»