Майстер-клас

12 груд. 2017
08.12.2017 року на базі БДЮТ о 12.00 відбувся профорієнтаційний захід, організатором якого був ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ СЕМЕНА КУЗНЕЦЯ. Учні 10 - 11 класів Золочівських загальноосвітніх шкіл мали змогу ознайомитися з переліком спеціальностей та сучасними методами, технологіями навчання, а також про проведення в університеті профільних навчальних практик "Літня школа ", "Зимова школа",провели майстер-класи . Даним заходом охоплено понад 100 учнів.

08.12.2017 року  на базі БДЮТ о 12.00 відбувся профорієнтаційний захід,  організатором якого був ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ  УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ СЕМЕНА  КУЗНЕЦЯ. Учні  10 - 11 класів Золочівських загальноосвітніх шкіл мали змогу ознайомитися з переліком спеціальностей  та сучасними методами, технологіями навчання, а також про проведення в університеті профільних навчальних практик "Літня школа ", "Зимова школа",провели майстер-класи . Даним заходом охоплено понад 100 учнів.