Гурток «Степ-аеробіка з дітьми дошкільного віку»

8 груд. 2017
8 грудня 2017 року в Золочівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) № 2 відбулось засідання учасників районного гуртка «Степ-аеробіка з дітьми дошкільного віку», керівник – вихователь Андрющенко О. О.

8 грудня  2017 року в Золочівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) № 2 відбулось засідання учасників районного гуртка «Степ-аеробіка з дітьми дошкільного віку», керівник – вихователь Андрющенко О. О.

Тема. Степ-аеробіка  – одна із форм розвитку рухової активності дітей дошкільного віку

Мета: Спонукати педагогів до подальшого вивчення та впровадження в роботу                         з дітьми нової форми реалізації фізичних завдань «Степ-аеробіки».

Завдання:

1. Ознайомити із різними формами проведення степ-аеробіки.
  2. Визначити творчі шляхи досягнення успіху у формуванні гармонійної особистості дитини.
  3. Закріпити основні аспекти  змісту інноваційної освітньої програми.

На засіданні було переглянуто комплекс вправ гімнастики   з дітьми дошкільного віку з елементами степ-аеробіки. Проведено засідання круглого столу з питань впровадження впровадження інноваційних методів фзичного розвитку дітей.