Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Національна дитяча гаряча лінія

Районні змагання з баскетболу

6 груд. 2017
В першу суботу грудня в селищі Золочів пройшли районні змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат старшої вікової категорії за програмою Спартакіади школярів Золочівського району. В змаганнях прийняло участь 16 команд з Калиновецького, Сковородинівського НВК, Гур`єво-Козачанської, Ряснянської, Удянської, Феськівської, Золочівських №2 та №3 ЗОШ, Золочівської гімназії №1. Змагання пройшли окремо серед шкіл Першої та Другої груп. Серед дівчат Другої групи у фіналі команда Гур`єво-Козачанської ЗОШ перемогла команду з Калинового. У юнаків Другої групи третіми призерами стали Рясняни, друге місце посіла команда Гур`єво-Козачанської ЗОШ, а перемогли юнаки з Калинового. В Першій групі серед дівчат третє місце посіла команда Золочівської ЗОШ №3, друге місце – за гімназистками, а переможцем стала команда Золочівської ЗОШ №2. Серед юнаків третє місце посіла команда Золочівської ЗОШ №2, друге – Сковородинівський НВК, а переможцями стали гімназисти.