Науково-методичний семінар

4 груд. 2017
1 грудня 2017 року на базі Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів був проведений науково-методичний семінар для директорів закладів загальної середньої освіти за темою «Впровадження інновацій в систему роботи загальноосвітнього навчального закладу». Під час роботи учасники семінару ознайомились з сучасними тенденціями розвитку освіти, актуалізували алгоритм впровадження інновацій в роботу загальноосвітнього навчального закладу, обговорили проблемні питання пріоритетів початкової освіти. Також був висвітлений психологічний аспект опору до нововведень і визначені шляхи його подолання. У роботі семінару взяли участь 15 директорів закладів загальної середньої освіти.

1 грудня 2017 року на базі Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів був проведений науково-методичний семінар для директорів  закладів загальної середньої освіти за темою «Впровадження інновацій в систему роботи загальноосвітнього навчального закладу».  Під час роботи учасники семінару ознайомились з сучасними тенденціями розвитку освіти, актуалізували алгоритм впровадження інновацій в роботу загальноосвітнього навчального закладу, обговорили проблемні питання пріоритетів початкової освіти. Також був висвітлений психологічний аспект опору до нововведень і визначені шляхи його подолання.