Районна історико – краєзнавча конференція «Без права на забуття»

17 лист. 2017
На базі Золочівського будинку дитячої та юнацької творчості відбулася районна історико – краєзнавча конференція «Без права на забуття». На даному заході були присутні : Шевченко Світлана Василівна – начальник відділу освіти, молоді та спорту Золочівської районної державної адміністрації; військовий комісар Золочівського районного військового комісаріату підполковник Дигало Віталій Костянтинович; заступник військового комісару Золочівського району з територіальної оборони майор Тищенко Володимир Володимирович; ветерани та учасники Другої Світової війни; герої Чорнобиля; воїни АТО. В цьому році учнівська молодь активно залучилась до пошуково – краєзнавчої роботи за напрямами: 1. Друга світова війна в долях моїх земляків; 2. Звичаї та обряди мого роду; 3. Історія села; 4. Герої сьогодення. Всі учасники конференції відзначені подяками та грамотами Відділу освіти, молоді та спорту Золочівської РДА.

На базі Золочівського будинку дитячої та юнацької  творчості відбулася районна історико – краєзнавча конференція  «Без права на забуття». На даному заході були присутні : Шевченко Світлана Василівна – начальник відділу освіти, молоді та спорту Золочівської районної державної адміністрації; військовий комісар Золочівського районного військового комісаріату підполковник Дигало Віталій Костянтинович; заступник військового комісару Золочівського району з територіальної оборони майор Тищенко Володимир Володимирович; ветерани та учасники Другої Світової війни; герої Чорнобиля; воїни АТО.

1.            Друга світова війна в долях моїх земляків;

2.            Звичаї та обряди мого роду;