Методична рада

6 черв. 2012
06/06/2012 у приміщенні Золочівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулося засідання методичної ради по підведенню підсумків методичної роботи за 2011-2012 навчальний рік

06/06/2012  у приміщенні Золочівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулося засідання методичної ради по підведенню підсумків методичної роботи за 2011-2012 навчальний рік.

Під час роботи методичної ради були розглянуті такі питання:

• . Звіти керівників районних методичних об’єднань про роботу у 2011-12 навчальному році.
  •    Про результативність роботи з обдарованими дітьми у районі у  2011-2012 навчальному році.
  •   Діяльність методичної служби району та навчальних закладів   по становленню педагогічного працівника.
  •   Про результати підвищення ІКТ-грамотності педагогічних  працівників у 2011-2012 навчальному році.
  •   Про психологічний супровід навчально-виховного процесу у  навчальних закладах району в напрямку реалізації програм по  формуванню навичок здорового способу життя.
  •   Про роботу по підвищенню якості навчання у районних  методичних об’єднаннях та результати рейдів-відвідувань  уроків і експертизи рівня навчальних досягнень з предметів,моніторинг ДПА у початковій, основній та старшій школі.
  •   SWOT-аналіз діяльності методичної служби району та  визначення основних напрямків роботи по підвищенню якості   навчання.

Фотозвіт з методичної ради можна переглянути у фотоальбомах сайту.

Матеріали виступів розміщені у розділі "Методична робота".