1 черв. 2012
01 червня о 9-00 у Золочівському будинку дитячої та юнацької творчості відбувся захід, присвячений Міжнародному Дню захисту дітей.

Було проведено конкурсно-розважальну та концертну програму, яка складалася з:

• спортивних змагань з настільного тенісу;
  • шахового турніру;
  • змагань з маунтенбайку;
  • конкурсу малюнків на асфальті "Зустрічаймо Євро-2012";
  • веселих естафет та конкурсів;
  • виставки домашніх улюбленців у куточку живої природи закладу;
  • караоке.

Після змагань відбулася концертна програма та нагородження учасників.

Учням Золочівської гімназії №1, Золочівської ЗОШ №2 та №3, Довжанської ЗОШ, вихованцям Золочівського дитячого будинку, Золочівської дитячо-юнацької спортивної школи, Золочівського будинку дитячої та юнацької творчості, Золочівських дошкільних навчальних закладів №1 та №2 та маленьким мешканцям Золочева були вручені солодощі за кошти депутатського корпусу району.

Призи переможцям конкурсів та грамоти були придбані за рахунок відділу освіти, відділу у справах молоді та спорту, а також депутатів обласної та районної рад.