Розпочали роботу 17 таборів з денним перебуванням дітей

28 трав. 2012
28 травня розпочали роботу 17 таборів з денним перебуванням дітей (в тому числі тематична зміна для спортсменів) на базі навчальних закладів району. Всього відпочинком і оздоровленням охоплено 765 дітей, що становить 102% від плану.

Вартість харчування  в середньому становить 8 грн. 90 коп., з них: 4 грн. за рахунок бюджетних коштів, 4.90 за рахунок батьків.

Всі заклади спланували роботу з організацією змістовного дозвілля дітей, максимального перебування на свіжому повітрі, дотриманням комплексу загартовуючих процедур, спортивних ігор та змагань на 14 днів.

Режими дня погоджені із Золочівською  районною СЕС, передбачають 6-ти годинне перебування дітей в таборі з організацією сніданку і обіду. Складені та затверджені меню з врахуванням раціону санаторного періоду, які погоджені з райСЕС:

• в 11-х таборах вартість продуктового набору становить 8,25 коп. на день;
  • в Золочівській гімназії №1 – 12,25 коп.;
  •  в Феськівській ЗОШ І-ІІІ ступенів – 10,25 коп.;
  •  в Писарівській ЗОШ І-ІІІ ст. – 10,40 коп.;
  • в Сковородинівській ЗОШ – 8,50 коп.;
  •  Одноробівській – 8,75 коп.;
  • в Золочівській ДЮСШ – 10,25 коп.

Документація таборів приведена у відповідність до вимог чинного законодавства: затверджені акти приймання за підписами представників райСЕС та  Держтехногенбезпеки.

Навчання з санітарно-гігієнічного мінімуму пройшли всі педагогічні працівники, кухарі, керівники таборів.