Cвято останнього дзвоника

25 трав. 2012
25 травня 2012 року у всіх загальноосвітніх закладах Золочівського району пролунав останній в цьому навчальному році дзвоник.

Традиційно щороку він сповіщає про закінчення занять у школі та про початок прекрасної пори літніх канікул. Упродовж навчального року школярі були гостями у Країні знань, тепер прийшов час щоб відпочити, зміцніти, набратися яскравих вражень перед новим навчальним роком.

Для учнів одинадцятих класів останній дзвоник у цьому році пролунав раніше. У них розпочалася відповідальна пора тестування. Ми бажаємо випускникам правильно визначитися із вибором життєвого шляху, і, використавши отримані знання, досягти поставленої мети.

У цей день теплі слова привітань звучать на адресу педагогів. Щира їм подяка за їх щоденну кропітку працю, мудрість і терпіння.

Ми всіх вітаємо з сьогоднішнім святом! Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрішній день, надією на життєві гаразди і успіхи!