Легкоатлетичний пробіг

24 трав. 2012
23 травня у Золочеві відбувся легкоатлетичний пробіг пам’яті земляка, учасника Олімпійських ігор 1972 року Володимира Пантелея.

Талановитий спортсмен був срібним призером чемпіонату Європи, багаторазовим чемпіоном Радянського Союзу. Враховуючи його внесок в розвиток спорту, вагомі спортивні досягнення з 2001 на Золочівщині започатковано проведення такого заходу. У цьому році змагання пройшли в одинадцятий раз. На спортивний захід завітали голова районної державної адміністрації Ігор Горішній, заступник голови райдержадміністрації Наталія Зашаловська, начальник відділу молоді і спорту райдержадміністрації Зоя Олійник, завідувач сектору з питань внутрішньої політики Ірина Борох, голова районної ради ветеранів Володимир Соколовський, брат Володимира Пантелея - Станіслав. Звертаючись до учасників змагань гості висловили впевненість, що вони будуть гідними нащадками спортивних традицій Золочівщини, а отримані перемоги стануть сходинкою до великих життєвих перемог.

У змаганнях взяли участь як школярі, так і спортсмени зі стажем. Школи було поділено на дві підгрупи за кількістю учнів. У першій підгрупі кращі результати показали учні Золочівської загальноосвітньої школи №3. Друге місце посіли вихованці Феськівської загальноосвітньої школи, третє – Довжицької загальноосвітньої школи. У другій підгрупі перше і друге місця розподілилися між Малорогозянською і Одноробівською школами відповідно.

Переможцям вручено спортивні кубки, медалі. Від сім`ї Станіслава Пантелея переможці в особистому заліку отримали грошові премії.