Нарада завідувачів ДНЗ

24 трав. 2012
22 травня 2012 року на базі Золочівського дошкільного навчального закладу №1 була проведена нарада завідувачів дошкільних закладів. яку провела методист з дошкільної освіти Коротенко Віра Григорівна.

22 травня 2012 року на базі Золочівського  дошкільного навчального закладу №1 була проведена нарада  завідувачів дошкільних закладів. яку провела методист з дошкільної освіти Коротенко Віра Григорівна.

На нараді були розглянуті такі питання:

1. Про підсумки державної атестаційної експертизи Золочівського дошкільного навчального закладу №1.
  2. Підготовка дошкільних навчальних закладів до літньої оздоровчої кампанії 2012 року.
  3. Про облік дітей дошкільного віку від 0 до 6 років.
  4. Про виконання Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі».
  5. Наслідки роботи з дітьми п’ятого року життя, які не охоплені ДНЗ.

Підводячи підсумки роботи, були визначені основні завдання на 2012-2013 навчальний рік.