Відзвучав прощальний вальс

14 трав. 2012
12 травня 2012 року в загальноосвітніх школах району пройшли урочистості під час яких 245 випускникам було вручено атестати про повну загальну середню освіту.

Для випускників селища Золочева на центральній площі проведено урочистий захід, присвячений випуску учнів 11-х класів Золочівської гімназії №1, Золочівських загальноосвітніх  шкіл І-ІІІ ступенів №2, №3. Випускників вітали голова Золочівської районної державної адміністрації, депутат обласної ради Горішній І.І., заступник голови Харківської облдержадміністрації з питань промисловості, транспорту, зв’язку та інновацій Моченков А.В., голова Золочівської районної ради Канівець Л.В.,  голова Харківської обласної спілки працівників освіти і науки України Дулуб Л.М., начальник відділу кадрової роботи Головного управління освіти і науки Грачова О.М., начальник відділу освіти Оберемок Н.В.

В останні роки на Харківщині стало доброю традицією проводити випускників у доросле життя на головній площі Харкова. В урочистостях, присвячених випуску 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів області, взяла участь і делегація школярів Золочівського району.