Відбувся семінар з керівниками таборів відпочинку з денним перебуванням дітей та вихователями

11 трав. 2012
11 травня о 8.30 у приміщенні Золочівського БДЮТ відбувся семінар з керівниками таборів відпочинку з денним перебуванням дітей та вихователями з питань організації і проведення оздоровлення дітей влітку 2012.

Лікар з гігієни дітей і підлітків Золочівського райСЕС провела навчання по санітарно-гігієнічному мінімуму, ознайомила  з санітарно-гігієнічними та протиепідемічними вимогами під час організації оздоровлення і відпочинку дітей.