Олександр Біловол побував у загальноосвітніх закладах Золочівщини

3 трав. 2012
Олександр Біловол побував у загальноосвітніх закладах Золочівщини. Разом з керівниками району Ігорем Горішнім і Леонідом Канівцем, заступником голови райдержадміністрації Наталією Зашаловською політик ознайомився з роботою загальноосвітніх закладів. Під час живого спілкування педагоги та школярі розповідали, чим живе сьогоднішня школа, які здобутки і плани на майбутнє вони мають.

Днями він взяв участь в урочистому відзначенні учнів-переможців інтелектуальних конкурсів. Олександр Миколайович подбав про грошові премії для талановитих школярів, пообіцяв потурбуватися про покращення матеріально-технічної бази закладів освіти.

За тиждень він знову завітав на Золочівщину вже з обіцяними подарунками.

У Довжанській школі гостей запросили на підведення підсумків роботи по екології. Відгукнувшись на прохання педагогічного колективу, Олександр Миколайович подарував закладу мультимедійну дошку. Таке обладнання дозволить проводити уроки більш цікаво, на сучасному рівні, впроваджуючи інтерактивні технології в навчальний процес.

Також гості стали вболівальниками Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Зірниця». Олександр Миколайович побажав її учасникам бути патріотами і захисниками своєї Вітчизни тільки під мирним небом.

Всі три школи районного центру також поповнилися необхідним для роботи обладнанням. Гімназія отримала ноутбук і спортивний інвентар – тенісний стіл та м’ячі, школа №2 – мультимедійну дошку, №3 – мультимедійну дошку і спортивні мати.

За результатами відвідування Будинку дитячої і юнацької творчості та Дитячої юнацької спортивної школи Олександр Миколайович також пообіцяв сприяння в покращенні їх матеріальної бази.