Методичне об’єднання завідувачів ДНЗ

26 квіт. 2012
25 квітня 2012 року на базі Феськівського дошкільного навчального закладу було проведено методичне об’єднання завідувачів на тему «Сучасні підходи до екологічного виховання дітей дошкільного віку в умовах дошкільного навчального закладу».

Головною метою заходу було окреслити шляхи реалізації Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі», щодо формування екологічної компетентності дошкільника, як відмінностей нового підходу від традиційного у екологічному вихованні дошкільнят. Після перегляду занять присутні обмінялися перспективним досвідом, новими ідеями провадження екологічної освіти в сучасному дошкільному навчальному закладі.