Свято нагородження

23 квіт. 2012
20 квітня у районному будинку культури було проведено свято нагородження переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін 2011-2012 року і ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

20 квітня  у районному будинку культури було проведено свято нагородження переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін 2011-2012 року і ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої   академії наук України. Свято відбулося за підтримки фонду депутата Верховної Ради України ІІІ і ІУ скликання  О.М. Біловола. 29 учнів з  семи загальноосвітніх навчальних закладів були нагороджені  грошовими преміями і  дипломами. П’ять учнів, які примножили славу Золочівщини у інтелектуальних змаганнях  і  стали переможцями у 2010, 2011 та 2012 роках, були нагороджені грамотами Золочівської районної державної адміністрації і районної ради.  Нагороди юним обдаруванням вручили  О.М. Біловол, голова районної державної  адміністрації І.І.Горішній і голова районної ради Л.В.Канівець. Грамотами відділу освіти нагороджені наставники учнів - вчителі, психолог, методист БДЮТ. Подяки Золочівської районної державної адміністрації і районної ради вручені  також батькам  школярів, які стабільно досягають високих результатів в обласних етапах Всеукраїнських конкурсів і олімпіад.

Свято закінчилося чудовим концертом, який підготували вихованці і  педагоги  БДЮТ та  працівники районного будинку культури.

Фотозвіт про нагородження можна переглянути у "Фотоальбомах" сайту.