Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників

18 квіт. 2012
Протягом березня 2012 року на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників.

Протягом березня 2012 року на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників із метою вдосконалення розвитку всіх форм дошкільної освіти, забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти, вивчення проблем, з якими зустрічаються батьки майбутніх першокласників.

У заході взяли участь 346 осіб із 33 районів Харківської області та міста Харків. У межах Інтернет-зборів учасники заповнювали анкету і мали можливість поставити запитання та отримати відповідь на нього від фахівців.
Аналіз змісту запитань показав, що переважну більшість батьків турбують такі питання:
- поняття готовності дитини до школи;
- перелік умінь та навичок, які повинна мати дитина перед вступом до школи;
- умови прийому до 1-го класу;
- умови та зміст навчання у1-му класі.