Нарада керівників навчальних закладів

12 квіт. 2012
12 квітня 2012 року о 9 год. в приміщенні Золочівського будинку дитячої та юнацької творчості відбулася нарада керівників навчальних закладів району.

12 квітня 2012 року о 9 год. в приміщенні Золочівського будинку дитячої та юнацької творчості  відбулася нарада керівників навчальних закладів району. На нараді були розглянуті такі питання:

1.      Виконавська дисципліна керівників закладів освіти.

2. Організаційно-методична робота з питань харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах району.

3.       Про стан роботи відділу освіти зі зверненнями громадян у І кварталі 2012 року.

4.       Про порядок організованого завершення 2011/2012 навчального року та проведення заходів з нагоди випуску учнів11-12-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

5.  Про результати рейдів-відвідування уроків вчителів.

6. Про результати оволодіння вчителями інформаційно-комінікаційними технологіями.

7. Різне:

7.1 Про результати участі у ХІХ виставці-презентації та виставці-ярмарку педагогічний ідей і технологій.

7.2. Про результати проведення декади молодого вчителя.
    7.3. Оголошення та короткі повідомлення.