Лижні змагання

29 лют. 2012

В районному центрі на стадіоні «Колос» відбулися змагання серед учнівської молоді з лижних гонок. В них взяли участь представники Малорогозянської, Одноробівської, Івашківської, Золочівської № 2 загальноосвітніх шкіл та Золочівської гімназії №1. До загальнокомандного заліку входили два кращих результати серед дівчат та хлопців молодшої та старшої вікових груп окремо.

Третім призером стала команда Одноробівської школи, друге місце посіли представники Золочівської ЗОШ №2. А перемогла збірна команда Золочівської гімназії №1. Серед юнаків 1997-1999років народження. перше місце посів Григор’єв Ярослав, другим призером став Власенко Едуард, а третім - Клочко Олег. Серед дівчат молодшої вікової групи перемогла Куткова Анна, друге місце посіла Богач Ангеліна, третє – Артеменко Валерія. Серед юнаків 1994-1996років народження переміг Садовий Віталій, другим призером став Вербицький Станіслав, а третє місце посів Мартиненко Віталій. Серед дівчат старшої вікової групи місця розподілились таким чином: перше місце посіла Безродна Лариса, друге – Скорбач Наталія, третє – Слинько Олена. В змаганнях взяло участь понад п’ятдесят учасників.

А нещодавно юні спортсмени Садовий Віталій, Вербицький Станіслав, Григор’єв Ярослав, Власенко Едуард, Куткова Анна у складі команди області прийняли участь у Всеукраїнських юнацьких олімпійських іграх, що проходили в Івано-Франківській області. Наші спортсмени виступили достойно і показали хороші результати.

Школярам подобається займатися цим видом спорту, вони із задоволенням відвідують тренування, змагаються .

Сподіваємося, що керівництво шкіл буде більше уваги приділяти розвитку цього виду спорту, сприяти придбанню спортивного інвентаря для занять лижами на уроках фізичного.виховання.