Спільна колегія

1 бер. 2012
28 лютого 2012 року о 8.00 на базі Золочівського будинку дитячої та юнацької творчості проведено спільну колегію Золочівської районної державної адміністрації та відділу освіти

Одне з питань, що було винесене на розгляд колегії – організація роботи відділу освіти щодо розвитку та підтримки обдарованих і талановитих дітей в районі.

Про стан справ з цього питання доповідала заступник голови райдержадміністрації Наталія Зашаловська.

Відділом освіти, навчально-виховними закладами району даному питанню приділяється належна увага. У районному центрі працює навчальний заклад для обдарованих дітей – Золочівська гімназія № 1, у якій навчається 450 учнів, два позашкільних навчальних заклади – Будинок дитячої та юнацької творчості, де організовано роботу 48 гуртків та Дитячо-юнацька спортивна школа, де працює 28 груп. Учні загальноосвітніх закладів, які виявляють підвищений інтерес до вивчення предметів, мистецькі здібності залучаються до позакласної та позашкільної роботи. За останній рік збільшилась кількість учасників районних та обласних олімпіад, конкурсу науково-дослідних робіт у Малій академії наук, учнівських турнірів, спортивних змагань різного рівня. Приділяється увага стимулюванню і заохоченню учнів-переможців районних та обласних конкурсів,турнірів, олімпіад, та вчителів, що їх підготували.

Поряд з тим, залишається проблемою поповнення матеріально-технічної бази загальноосвітніх закладів району, особливо в сільській місцевості, методичною, пізнавальною, художньою літературою, комп’ютерною технікою.

Голова райдержадміністрації Ігор Горішній відмітив, що робота з обдарованими дітьми буде більш успішною, якщо за неї братися комплексно. Батькам, вчителям, керівникам гуртків треба об’єднати зусилля і працювати разом, щоб якомога більше дітей, особливо, сільської місцевості, отримали можливість жити цікавим, змістовним життям і розвивати свої здібності.

В роботі колегії взяли участь керівники підприємств, установ та організацій селища Золочів, селищний та сільські голови, директори загальноосвітніх закладів. За підсумками обговорення прийнято відповідне рішення колегії.

Учасники колегії ознайомилися з роботою закладу, оглянули живий куточок, археологічні експонати, вироби і виставки, виготовлені і оформлені руками гуртківців під керівництвом  досвідчених педагогів.