Уроки сталого розвитку

17 лют. 2012

17.02.2012 відбувся тренінг для класних керівників за темою «Уроки для сталого розвитку: як організувати позакласну роботу учнів основної школи», який проводила тренер міжнародних освітніх програм «Освіта для сталого розвитку» Пилипчатіна Людмила Миколаївна. Учасники тренінгу були забезпечені методичним посібником для класних керівників, виданим в рамках проекту «Освіта для стійкого розвитку в дії» ,схваленим до використання в загальноосвітніх навчальних закладах Науково-методичною радою з питань освіти Міністерства освіти і науки , молоді і спорту України (протокол «1 від 23.05.2011).Посібник  буде корисний для проведення занять з учнями по проблемам сталого розвитку та збагатить професійний досвід вчителів інноваційними педагогічними підходами.