Конкурс шкіл сприяння здоров'ю

17 лют. 2012
17 лютого 2012р. на базі ресурсного центру Золочівського районного методичного кабінету пройшов І (районний) етап Конкурсу шкіл сприяння здоров'ю

З метою реалізації державної політики щодо зміцнення здоров’я дітей та учнівської молоді, подальшого розвитку мережі Шкіл сприяння здоров’ю та на виконання  наказу відділу освіти Золочівської РДА  №395 від 28.12.  2011р  "Про організацію та проведення І (районного) та участь  у ІІ (обласному) етапах  Всеукраїнського конкурсу – захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю» в Харківській області у 2012 році» 17 лютого 2012р. на базі ресурсного центру Золочівського районного методичного кабінету пройшов І (районний) етап Конкурсу. Шкільні координатори презентували досвід  роботи сучасних моделей навчальних  закладів – Шкіл сприяння здоров’ю по організації, здійсненню та результативності  освітньо-оздоровчого процессу.

Результати конкурсу будуть оголошені 02.03.2012.