Атестація Золочівської вечірньої (змінної) школи

15 лют. 2012
На підставі висновку регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів (секція з питань дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти) Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 15.02.2012 № 2/4 Золочівську вечірню (змінну) школу ІІ – ІІІ ступенів визнано атестованою.

На підставі висновку регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів (секція з питань дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти) Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації  від 15.02.2012 № 2/4  Золочівську вечірню (змінну) школу ІІ – ІІІ ступенів Золочівської районної державної адміністрації  Харківської області  визнано атестованою із загальним коефіцієнтом результатів діяльності Кзаг – 41,95 (достатній рівень).