Нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів

25 вер. 2012

25 вересня 2012 року у приміщенні відділу освіти Золочівської райдержадміністрації відбулася нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів, де були розглянуті такі питання:

1. Виконавська дисципліна керівників закладів освіти.

2. Про підсумки експертизи організованого початку 2012/2013 навчального року

3. Про організацію гарячого харчування дітей в ЗНЗ

4. Про підсумки вступу випускників загальноосвітніх навчальних закладів до вищих навчальних закладів педагогічного профілю

5.Про підсумки оздоровлення дітей та підлітків влітку 2012 року

6. Особливості організації роботи з обдарованими дітьми та підготовки їх до інтелектуальних змагань у 2012/2013 навчальному році

7. Про підсумки підготовки матеріально-технічної бази навчальних закладів району до нового навчального року та хід проведення робіт до опалювального сезону 2012/2013 р.р.

8. Різне

Матеріали наради керівників ЗНЗ можна переглятути у розділі сайту "Наради відділу освіти"