Відділ освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації

 







Класна оцінка

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Забезпечення підручниками

 

Вибір і замовлення підручників для учнів 5 класу закладів загальної середньої освіти на 2018/2019 н.р.
Золочівський район

 

 

 

 

 

Підручники для 4 і 7 класів, що будуть придбані

 за кошти освітньої субвенціі

Предмет

Автор

Кількість примірників

4 клас

  1.  

Англійська мова

Карпюк О.Д.

131

  1.  

Основи здоров'я

Бех, Воронцова

20

  1.  

 

Бойченко (рос.)

11

  1.  

Українська мова

Вашуленко

125

  1.  

 

Хорошковська

5

  1.  

Літературне читання

Савченко

75

  1.  

 

Науменко

44

  1.  

 

Коченгіна (укр..)

10

  1.  

 

Джежелей

6

  1.  

 

Коченгіна (рос.)

4

  1.  

 

Хорошковська (рос.)

5

  1.  

Інформатика

Ломаковська (укр.)

10

  1.  

 

Ломаковська (рос.)

10

  1.  

 

Коршунова

45

  1.  

 

Корнієнко

38

  1.  

Природознавство

Грущинська (укр..)

50

  1.  

 

Грущинська (рос.)

10

  1.  

 

Гільберг, Сак

101

  1.  

 

Тагліна

20

  1.  

Математика

Богданович (укр.)

135

  1.  

 

 

 

  1.  

Трудове навчання

Веремійчик

50

  1.  

Російська мова

Самонова

47

  1.  

 

Сильнова

6

  1.  

Німецька мова

Сотнікова, Гоголєва

4

  1.  

Я у світі

Тагліна (укр.)

105

27.

 

Бібік (рос.)

7

7 клас

  1.  

Англійська мова

 Карпюк О.Д.

135

  1.  

Українська література

Авраменко О.М.

124

  1.  

 

Коваленко

20

  1.  

Зарубіжна література

Ніколенко О.М.

25

  1.  

 

Волощук (укр..школи)

81

  1.  

 

Волощук (рос. школи)

4

  1.  

Основи здоров'я

Бех, Воронцова

50

  1.  

 

Бойченко, Василашко

49

  1.  

 

Тагліна (укр..)

8

  1.  

 

Тагліна (рос.)

5

  1.  

Алгебра

Мерзляк, Полонський (укр.)

40

  1.  

 

Мерзляк, Полонський (рос.)

6

  1.  

 

Істер

70

  1.  

Геометрія

Мерзляк, Полонський (укр.)

42

  1.  

 

Мерзляк, Полонський (рос.)

4

  1.  

 

Єршова (рос.)

3

  1.  

 

Істер

65

  1.  

Російська мова

Баландіна Н.Ф.

50

  1.  

 

Коновалова

125

  1.  

Українська мова

Глазова

90

  1.  

 

Заболотний (укр..школи)

18

  1.  

 

Заболотний (рос. школи)

4

  1.  

Історія України

Власов

105

  1.  

 

Гісем, Мартинюк (рос.)

4

  1.  

Всесвітня історія

Пометун, Малієнко

106

  1.  

 

Гісем, Мартинюк (рос.)

4

  1.  

Інформатика

Морзе

40

  1.  

 

Ривкінд

67

  1.  

Географія

Пестушко, Уварова

203

  1.  

 

Довгань, Стадник (рос.)

4

  1.  

Німецька мова

Сотникова, Гоголєва (3 рік)

4

  1.  

 

Сотникова, Гоголєва (7 рік)

3

  1.  

Хімія

Попель, Крикля

20

  1.  

 

Григорович (укр..)

90

  1.  

 

Григорович (рос.)

3

  1.  

Фізика

Бар’яхтар (укр.)

106

  1.  

 

Бар’яхтар (рос.)

4

  1.  

Біологія

Запорожець (укр..)

110

  1.  

 

Запорожець (рос.)

9