16 лют. 2018

Змагання з лижних гонок

На базі районного стадіону 14 лютого 2018 року пройшли змагання з лижних гонок серед юнаків та дівчат загальноосвітніх шкіл району, присвячені Зимовим Олімпійським Іграм.
15 лют. 2018

Семінар з LEGO-конструювання в Золочівському ДНЗ №3

На базі Золочівського дошкільного навчального закладу (ясла-садка) №3 був проведений районний семінар-практикум.
15 лют. 2018

Семінар "Степ-аеробіка з дошкільниками" в Золочівському ДНЗ №2

13 лютого 2018 року в Золочівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) № 2 відбулось засідання учасників районного гуртка «Степ-аеробіка для старших дошкільників», керівник – вихователь Андрющенко О. О.
10 лют. 2018

Змагання з волейболу

На спортивних базах Золочівських ДЮСШ та ЗОШ №2 10 лютого пройшли змагання з волейболу за програмою Спартакіади школярів Золочівського району серед дівчат середньої вікової категорії.
10 лют. 2018

Турнір з міні-футболу

10 лютого на базі Золочівських дитячо – юнацької спортивної школи та будинку дитячої та юнацької творчості пройшов п'ятий традиційний відкритий турнір з міні-футболу серед юнаків 2005-2006р.р.н. пам'яті колишнього директора ДЮСШ Вороніна Юрія Івановича.
6 лют. 2018

Районні змагання з шахів

В першу суботу лютого в селищі Золочів пройшли районні змагання з шахів серед юнаків та дівчат за програмою Спартакіади школярів Золочівського району.
5 лют. 2018

Чемпіонат України з легкої атлетики

З 30 січня по 1 лютого в м.Суми проходив Чемпіонат України з легкої атлетики в закритих приміщеннях серед юнаків та дівчат 2001р.н. та молодших, який зібрав юних легкоатлетів з 23 областей України.
1 лют. 2018

Золочівський інклюзивно-ресурсний центр

24 січня 2018 року на сесії Золочівської селищної ради було прийнято рішення про створення комунальної установи «Золочівський інклюзивно- ресурсний центр» Золочівської селищної ради Золочівського району.
29 січ. 2018

Змагання з тенісу

В останню суботу січня в селищі Золочів в тенісній залі Золочівського районного будинку культури пройшли районні змагання з тенісу настільного серед юнаків та дівчат за програмою Спартакіади школярів Золочівського району.
25 січ. 2018

Обласні змагання з техніки велосипедного туризму

На базі Мерефянської загальноосвітньої школи №3 Харківського району відбулись обласні змагання з техніки велосипедного туризму серед юнаків та дівчат 2002-2006 р.р.н., як етап відбору до збірної команди Харківської області для участі в Кубках та Першості України в сезоні 2018 року.