2 трав. 2018

Шкіряний м`яч

30 квітня 2018 року на базі Золочівської ДЮСШ пройшли обласні зональні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м`яч» серед школярів 2004 р.н.
30 квіт. 2018

Фінальний матч чемпіонату України з волейболу.

29 квітня 2018 року вихованці відділення волейболу Золочівської дитячо-юнацької спортивної школи переглянули фінальний матч чемпіонату України з волейболу.
29 квіт. 2018

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби

28 квітня 2018 року в м.Лозова проходив Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам`яті Ю.О.Руденка.
29 квіт. 2018

Шкіряний м`яч

28 квітня 2018 року на базі Золочівської ДЮСШ пройшли обласні зональні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м`яч» серед школярів 2006 р.н. Золочівські футболісти, посіли ІІІ місце з 8 команд, а перемогу святкували представники Харківського району (сел.Пісочін).
27 квіт. 2018

Урочистості з нагоди прибуття кубків Ліги чемпіонів до м.Харкова на стадіоні "Металіст".

26 квітня 2018 року вихованці Золочівської дитячо-юнацької спортивної школи на чолі з директором Стогнієм О.І. взяли участь в урочистостях з нагоди прибуття кубків Ліги чемпіонів до м.Харкова на стадіоні "Металіст".
26 квіт. 2018

Засідання РМО вихователів дошкільних груп.

26 квітня 2018 року в Золочівському ДНЗ № 3 відбулося районне методичне об`єднання вихователів дошкільних груп за темою «Формування уявлень про сім`ю, родину і родовід як основний напрямок національно-патріотичного виховання дошкільнят».
24 квіт. 2018

Засідання РМО вихователів дошкільних навчальних закладів

24 квітня 2018 року в Довжанському НВК відбулось засідання методичного об`єднання вихователів дошкільних навчальних закладів Золочівського району.
24 квіт. 2018

Чемпіонат України в велосипедного спорту

В м Ужгороді відбувся Чемпіонат України в велосипедного спорту – маунтинбайк. Вітаємо наших вихованок з черговими перемогами. Серед дівчат старшої вікової категорії Богдан Аліна посіла друге місце в парній гонці на час та в естафеті і стала бронзовим призером в гонці з роздільним стартом. Серед юніорок Алтухова Марина перемогла в гонці з роздільним стартом, в гонці в гору, в крос – кантрі та посіла третю сходинку в парній гонці на час.
23 квіт. 2018

Змагання з волейболу

22 квітня в спортивній залі Золочівської загальноосвітньої школи №2 пройшли змагання з волейболу серед чоловічих команд сіл, селища та спортивних клубів Золочівської громади.
23 квіт. 2018

Засідання районного гуртка «Розвиток літературних творчих здібностей дітей дошкільного віку засобами фольклору» в Золочівському ДНЗ № 2

20 квітня 2018 року в Золочівському дошкільному закладі № 2 відбулося засідання слухачів гуртка «Розвиток літературних творчих здібностей засобами фольклору» (керівник – вихователь Балюк С.Р.)