Чемпіонат України з велосипедного спорту

8 лип. 2018

В Харкові відбувся Чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе серед юнаків та дівчат 2002-2003р.р.н. та молодших. В гонці критеріуму Чемпіонкою України стала вихованка Золочівської дитячо – юнацької спортивної школи Богдан Аліна. Аліна також успішно стартувала на Всеукраїнських змаганнях на приз газети «Вечірній Харків»: стала переможцем в індивідуальній гонці на час та в індивідуальній груповій гонці. Також наша вихованка Алтухова Марина серед юніорок перемогла в індивідуальній гонці на час.