ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ

25 черв. 2018
23 червня 2018 року вихованці Золочівської ДЮСШ та учні закладів загальної середньої освітиЗолочівського району приєднались до всих, хто підтримує Олімпійський рух в Україні. Незважаючи на те, що закінчився навчальний рік і багато вихованців вже десь відпочивають, на базі закладу пройшов пробіг до Міжнародного Олімпійського дня, який відзначається 23 червня майже в 200 країнах світу. В заході взяли участь понад 90 вихованців. Переможці та призери отримали грамоти та подарунки.

23 червня 2018 року вихованці Золочівської ДЮСШ та учні  закладів загальної середньої освітиЗолочівського району приєднались до всих, хто підтримує Олімпійський рух в Україні. Незважаючи на те, що закінчився навчальний рік і багато вихованців вже десь відпочивають, на базі закладу пройшов пробіг до Міжнародного Олімпійського дня, який відзначається 23 червня майже в 200 країнах світу. В заході взяли участь понад 90 вихованців. Переможці та призери отримали грамоти та подарунки.

Щорічно 23 червня у всьому світі відзначають Міжнародний Олімпійський день. Цього дня було зроблено перший крок до відродження олімпійського руху в сучасному світі. У червні 1894 року відбувся Міжнародний конгрес з проблем фізичного виховання, який проходив у Парижі. У заході взяло участь 12 країн.

23 червня на засіданні конгресу виступив ініціатор відродження Олімпійський ігор барон П'єр де Кубертен. Він не просто закликав представників провідних країн світу повернутися до ідеї проведення Олімпіади, але і розробив основу для цього. Пропозиція барона була схвалена. З тих пір була започаткована нова традиція проведення Олімпіади один раз на 4 роки. А історичний день, коли це сталося, був проголошений Міжнародним Олімпійським днем.

Крім того, 23 червня 1894 року був сформований склад першого Міжнародного олімпійського комітету, генеральним секретарем якого став сам П'єр де Кубертен. Перші Олімпійські ігри після свого відродження відбулися в 1896 році в Греції. У них взяли участь 13 країн, представники яких розіграли медалі в 13 дисциплінах.