1 черв. 2018
1 червня в селищі Золочів відбулося масштабне святкування Дня захисту дітей, в якому взяли участь понад 1000 учнів та вихованців громади. Програма свята включала спортивні естафети, безкоштовне морозиво та батути, майстер-класи, показові виступи з вільної боротьби та футбольного фрістайлу, виступ авіамоделістів, контактний зоопарк, розіграші призів, шоу мильних кульок. Діти отримали величезне задоволення. Святкування відбулося за підтримки районного керівництва.

1 червня  в селищі Золочів відбулося масштабне святкування Дня захисту дітей, в якому взяли участь понад 1000 учнів та вихованців громади. Програма свята включала спортивні естафети, безкоштовне морозиво та батути, майстер-класи, показові виступи з вільної боротьби  та футбольного фрістайлу, виступ авіамоделістів, контактний зоопарк, розіграші призів, шоу мильних кульок. Діти отримали величезне задоволення. Святкування відбулося за підтримки районного керівництва.