«Розвиток конструктивних здібностей та креативності дітей дошкільного віку через LEGO-конструювання»

20 квіт. 2018
Згідно річного плану районного відділу освіти 18.04.2018р. на базі Золочівського дошкільного навчального закладу (ясла-садка) №3 було проведено засідання учасників районного гуртка «Світ конструювання LEGO», керівник – вихователь Набока І.О.

Тема: «Розвиток конструктивних здібностей та креативності дітей дошкільного віку через  LEGO-конструювання».

Учасники гуртка  переглянули інтегроване заняття в середній  групі на тему: «Качина родина».

Вихователь Набока Ірина Олександрівна розкрила особливості дитячого конструювання та звернула увагу присутніх на види та способи навчання конструювання.

Педагоги змогли переконатися у важливості використання LEGO для розвитку творчості та креативності дошкільників.