Великдень в Золочівському ДНЗ №3

17 квіт. 2018
В Золочівському ДНЗ №3 пройшли Великодні свята

Великдень - велике Християнське свято. Кожен народ, кожна нація відзначає це свято по-різному. Пасха - це початок чогось нового і чистого. усвідомлення того, що відбулося колись на планеті велике диво. Пасха для дітей - це перш за все, знайомство з історією. І кожен вихователь нашого дошкільного закладу вчить всіх традицій святкування "Великодня".

Цілий тиждень вихователі разом з дітьми знайомилися з цим чудовим святом, разом розглядали ілюстрації, писанки, переглядали відеофрагменти. Завдяки сумлінної праці вихователів діти навчилися ліпити, оздоблювати крашанки кольоровим папером, малювати та розписувати писанки.

Протягом тижня, діти отримували величезне задоволення, що вони можуть теж приймати участь і вносити свою краплинку турботи та краси в святкуванні "Великодня".