Проект пришкільних мовних таборів GoCamp.

13 квіт. 2018
Золочівська ЗОШ № 3 взяла участь і отримала перемогу в проекті пришкільних мовних таборів GoCamp. Табори влітку 2018-го працюватимуть у населених пунктах по всій Україні, заповнивши анкету на сайті ініціативи та подавши мотиваційну роботу.

Школа обиралася лише за двома критеріями: мотивація, яку заклад продемонструє в креативному завданні та якість заповненої анкети.
Школа гарантовано отримає безкоштовні тренінги для вчителів та методичні матеріали для проведення табору. В залежності від кількості волонтерів, що приїдуть в Україну навчати школярів, буде визначено кількість закладів, на базі яких діятимуть табори за їх участю.
GoCamp – це інноваційний формат табору з поглибленим вивченням іноземних мов. Протягом трьох тижнів діти реалізуватимуть проекти та завдання у межах чотирьох напрямків: STEAM (наука, технологія, інженерія, мистецтво та математика), громадянська освіта, профорієнтація, спорт та здоров’я.
Участь у таборах GoCamp – це не мета, а спосіб вивчення мови, завдяки якому діти перебуватимуть у багатокультурному середовищі, навчатимуться працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших. Учителів залучатимуть до розробки міждисциплінарних програм, які наближують навчання до реального життя. Мета GoCamp – виховати нове покоління всебічно розвиненої та освіченої молоді, яка готова до життя в ХХІ столітті, вільно володіє іноземними мовами та відкрита до пізнання інших культур і досвіду.
Табори GoCamp ініціювали GoGlobal спільно з Міністерством освіти і науки в Україні. Підтримали проект Адміністрація Президента України, Посольство Сполучених Штатів Америки, Волонтери ООН та низка інших партнерів.