ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

4 квіт. 2018
Наприкінці березня 2018 року у місті Вінниця відбувся ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Другі місця вибороли три учасниці з Харківської області. Серед них учениця 9 класу Феськівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кантемир Катерина. Це вже друга її перемога в цьому інтелектуальному змаганні. Катерина з гордістю тримає позицію переможця, яку здобула ще в тому році. То ж вітаємо з перемогою і бажаємо міцного здоров’я та подальших звершень.

Наприкінці березня 2018 року у місті Вінниця відбувся ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з  української мови та літератури. Другі місця вибороли три учасниці з Харківської області. Серед них учениця 9 класу Феськівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кантемир Катерина. Це вже друга її перемога   в цьому інтелектуальному змаганні. Катерина з гордістю тримає позицію переможця, яку здобула ще в тому році.

То ж  вітаємо з перемогою  і  бажаємо міцного здоров’я та подальших звершень.