Спартакіада «Мама, тато, я – спортивна сім'я»

23 бер. 2018

23 березня на базі спортивного комплексу Харківського Національного університету Повітряних сил ім.І.Кожедуба відбулась обласна Спартакіада «Мама, тато, я – спортивна сім'я» серед районів та міст Харківської області. В змаганнях прийняло участь 18 сімейних команд. Золочівський район на даній Спартакіаді представила дружна сім»я Касян: тато - Костянтин Олександрович, мама – Ірина Ігорівна та їх син – Артьом, учень КЗ«Золочівська загальноосвітня школи № 2». Змагання включали чотири окремі естафети: «комбінована естафета», «сімейна переправа», «естафета спритна» та «Дружна родина». В запеклій боротьбі наша сім»я показала хороші результати в кожній естафеті та увійшла до четвірки кращих, а в окремому заліку серед дітей Ар тьом став найспритнішим.