Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Національна дитяча гаряча лінія

Змагання з настільного тенісу

25 бер. 2018
25 березня 2018 року в залі спортивного клубу Золочівського районного будинку культури пройшли особисто – командні змагання з настільного тенісу серед чоловіків та жінок команд сіл, селища та спортивних клубів району.

25 березня 2018 року в залі спортивного клубу Золочівського районного будинку культури  пройшли особисто – командні змагання з настільного тенісу серед чоловіків та жінок команд сіл, селища та спортивних клубів району. В змаганнях прийняло участь дванадцять команд з сіл Феськи, Довжик, Великої Рогозянки, Сковородинівки, Олександрівки, Одноробівки, Гуринівка, селища Золочів та  команди спортивних  клубів «Автомобіліст» ВАТ «Восток» та  «Лідер». В особистій першості серед чоловіків третім призером став представник спортивного клубу «Лідер» – Лохман Сергій, друге місце за представником СК «Лідер» Гусаком Валентином, а переміг вихованець цього спортивного клубу Овчаренко Максим ( всі три - вихованці тренерів Шопена О.Б., Ківіренка О.Б.). Серед жінок третім призером стала представниця с.Олександрівки Бабенко Світлана, друге місце посіла представниця с.Феськи Головіна Ганна. А перемогла серед жінок представниця спорт.клубу «Лідер» вихованка тренерів Шопена О.Б. та Ківіренка О.Б. Коломиченко Анастасія. До загальнокомандного заліку рахувалося два кращих результати серед чоловіків та один результат серед жінок. Третє місце косіла дружна команда  Феськівського старостинського округу, друга сходинка – за представниками спортивного клубу «Лідер», а перемогу святкувала команда спортивного клубу  «Автомобіліст» ВАТ «Восток». Змагання пройшли при підтримці Золочівської районної державної адміністрації, Золочівської селищної ради, відділу освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації та керівництва спортивного клубу  «Лідер».