РМО вихователів різновікових груп та музичних керівників

26 лют. 2018
21 лютого 2018 року в Золочівському ДНЗ № 3 відбулося районне методичне об`єднання вихователів різновікових груп та музичних керівників на тему: «Виховання поваги, любові до рідного краю як одна із складових національної свідомості у дошкільнят».

21  лютого 2018 року в Золочівському ДНЗ № 3 відбулося районне методичне об`єднання вихователів різновікових груп та музичних керівників на тему: «Виховання поваги, любові до рідного краю як одна із складових національної свідомості у дошкільнят».

Цього дня до уваги слухачів було запропоновано перегляд заняття в середньо-старшій групі на тему: «Як колобок свою домівку шукав».
     Метою цього заходу було виховання любові та поваги до своєї домівки, до рідного краю засобами українського  фольклору.   Під час обговорення та аналізу переглянутого заходу присутні відмітили відповідність роботи з дітьми програмовим вимогам, професійність вихователя Лисенко Н.Д., наявність достатніх умінь та навиків у дітей.

Учасники методоб`єднання обмінювалися досвідом роботи з питань виховання поваги і любові до рідного краю в своїх дитячих садочках.

Музичні керівники  дошкільних навчальних закладів поділилися думками щодо переглянутого заходу та відзначили  роботу педагогічного колективу закладу.

Керівник м/о по закінченню надала всім педагогам методичні рекомендації.