Показ корекційного підгрупового заняття з дітьми старшого дошкільного віку на базі Золочівського ДНЗ (ясел-садка) №1

26 лют. 2018

22 лютого 2018 року, на базі Золочівського ДНЗ (ясел-садка) №1, було проведено методичне об’єднання для вихователів закладів дошкільної освіти Золочівського району. Своїм досвідом роботи ділилася з колегами вчитель-логопед, Сєннік Тетяна Миколаївна. Нею було проведено корекційне підгрупове заняття з дітьми старшого дошкільного віку на тему «Одяг та взуття» з метою формування правильної вимови шиплячих звуків,  диференціації звуків [Ш]-[Ж] .

На занятті діти вчилися добирати предмети до ознак, узгоджуючи їх у роді та числі, виправляти мовні помилки, розвивати навички диференціації шиплячих звуків, уміння переносити абстрактні поняття на конкретні предмети, дрібну моторику рук, слухову увагу, пам’ять, виховувати охайність у завнішньому вигляді.