Семінар "Розвиток літературних творчих здібностей" в Золочівському ДНЗ №2

16 лют. 2018
16 лютого 2018 року в Золочівському дошкільному закладі № 2 відбулося засідання слухачів гуртка «Розвиток літературних творчих здібностей засобами фольклору» (керівник – вихователь Балюк С.Р.)

Тема: «Гармонійно розвиваємо дошкільників казкою».

Керівник гуртка Балюк С.Р. провела практичний показ з дітьми молодшої  групи. Під час роботи з дітьми  розширювала знання про малі поетичні жанри українського фольклору, виховувала інтерес до народної творчості.

Вихователі обмінялися досвідом роботи по використанню методів та прийомів розвитку творчих здібностей дошкільників. Було проведено інтелект-вікторину «Прийоми і методи роботи за казкою », було проведено презентацію літератури з даної теми.