Змагання з волейболу

10 лют. 2018

На спортивних базах Золочівських ДЮСШ та ЗОШ №2 10 лютого пройшли змагання з волейболу за програмою Спартакіади школярів Золочівського району серед дівчат середньої вікової категорії. В змаганнях прийняли участь десять команд від Удянської, Гур'єво-Козачанської, Олександрівської, Феськівської  Золочівських ЗОШ №2, №3, гімназії №1, Довжанського, Сковородинівського та Калиновецького НВК. Серед дівчаток Першої групи третім призером стала команда Довжанського НВК, друге місце посіли дівчатка Олександрівської ЗОШ, а перемогла команда Золочівської гімназії №1. Серед дівчат Другої групи третю сходинку посіли Удяни, друге – за Гур'єво-Козачанами, а перемогли дівчатка Калиновецького НВК.