Турнір з міні-футболу

10 лют. 2018

10 лютого на базі Золочівських дитячо – юнацької спортивної школи та будинку дитячої та юнацької творчості пройшов п'ятий традиційний відкритий турнір з міні-футболу серед юнаків 2005-2006р.р.н. пам'яті колишнього директора ДЮСШ Вороніна Юрія Івановича. В турнірі прийняло участь шість команд: Феськівської, Удянської ЗОШ, Валківської ДЮСШ, Дергачівської ДЮСШ «Колос», ДЮСШ № 7 м.Харкова та Золочівської ДЮСШ. Учасників та гостей привітали заступник голови Золочівської районної державної адміністрації Шмітько І.В., голова Золочівської районної ради Заболотний Ю.М., голова Золочівської селищної ради Канівець Л.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації Шевченко С.В. Жодна команда не залишилась без подарунків, а переможцем та володарем Кубка  Ю.І.Вороніна стала команда Золочівської дитячо – юнацької спортивної школи (тренер Ковтун М.О.).Турнір пройшов за ініціативи та підтримки друзів та рідних Юрія Івановича Вороніна.