Змагання з тенісу

29 січ. 2018

В останню суботу січня в селищі Золочів в тенісній залі Золочівського районного будинку культури пройшли районні змагання з тенісу настільного серед юнаків та дівчат за програмою Спартакіади школярів Золочівського району. В змаганнях прийняло участь 13 команд з Калиновецького, Сковородинівського, Довжанського, М.Рогозянського НВК, Гур»єво-Козачанської, Ряснянської, Удянської, Феськівської, Одноробівської, Івашківської, Золочівських №2 та №3 ЗОШ, Золочівської гімназії №1. Змагання пройшли окремо серед шкіл Першої та Другої груп. До складів команд входили три юнаки та троє дівчат  Серед команд Другої групи третіми призерами стала команда Калиновецької філії, друге місце посіла команда Гур»єво-Козачанської ЗОШ, а перемогли юнаки та дівчата Удянської ЗОШ. В Першій групі третє місце посіла команда Сковородинівського НВК, друге місце – за Золочівськими гімназистками, а переможцем змагань в загальнокомандному заліку стала команда Золочівської ЗОШ №2. Змагання пройшли на високому рівні завдяки суддівству керівників спортивного клубу Ківіренка Олександра Борисовича та Шопена Олександра Борисовича.